Skrydis oro balionu  Flight in air balloon  Полеты на воздушных шарах        Loty balonem   Heißluftballon-fluge  Vols en Montgolfieres  I  voli in Mongolfiera  熱気球ツアー  
info@oreivystescentras.lt
Apie musPaslaugosReklamaOro balionaiRenginiaiFotogalerijaFilmukaiPartneriai
Romantiškas skrydis
Korporatyviniai renginiai
Specialūs pasiūlymai

Skrydis oro balionu Klaipėdoje / Palangoje

Kas gali būti išskirtinesnio už skrydį Lietuvos uoste Klaipėdoje arba Palangoje?  Šalia banguojanti jūra, uosto kranai, arba grakščiai besisukantys vėjo malūnai …

Oro balionai Klaipėdoje dažniausiai startuoja prie Danės upės ir siekia praskristi visą uostamiestį. Palangoje balionai startuoja stadione arba kitoje pasirinktoje vietoje. Skrydžiams Klaipėdoje ir Palangoje įtakos turi jūrinis klimatas ir brizai (rytais balionai dažniausiai skrenda jūros link, vakarais – nuo jūros).

Skrydžiai Klaipėdoje / Palangoje yra retesni dėl vyraujančio stipraus vėjo. Jei turite galimybę, atvažiuokite į Vilnių, Trakus ar Kauną, čia jus nudžiuginsime ne mažiau įspūdingu skrydžiu. Jei ne, ištaikysime progą ir mielai paskraidinsime Jus pajūryje. Juk Klaipėda ir Palanga tikrai to verti!..

Skrydžiai Klaipėdoje / Palangoje vyksta surinkus ne mažesnę, nei 4 asmenų grupę. Dėl skrydžio detalių maloniai prašome kreiptis iš anksto.

Pirmąkart skridusieji bus pakrikštyti pagal senas oreivių tradicijas, Jums bus suteikti garbingi titulai ir krikšto vardai, įteikti pirmojo skrydžio sertifikatai. Skrydžio įspūdžiai bus "užtvirtinti" šampano taure.

Į skrydžio kainą įeina valandos trukmės skrydis, profesionalaus piloto paslaugos, jaukus ir šiltas aptarnavimas, krikštynų ceremonija, pirmojo skrydžio sertifikatas, šampanas, kitos malonios staigmenos. Jūsų sveikata skrydžio metu yra apdrausta 250 000 EUR sumai.

Jūsų paslaugoms 3-iečiai, 4-iečiai, 7-iečiai ir 9-vietis oro balionai.

Instrukcija skrendantiems oro balionu

119,00 € / asm

Rašykite mums
Rekomenduokite draugui
Naujienos
2017-05-05
Oreivystės centrui - 20 metų !
2017-05-01
Oro balionų renginiai Lietuvoje 2017
2017-03-18
2017-ųjų metų skrydžių sezonas atidarytas!
Naujienų archyvas Naujienų prenumerata
Adresas: Upės g. 5, Vilnius, Lietuva
tel. +370 5 273 27 03, faks. + 370 5 273 27 02, mob. +370 652 005 10
el. paštas info@oreivystescentras.lt